Укладання паркету Львів!

Укладання паркету в Львові під ключ – один з основних видів наших робіт. Тому ми суворо дотримуємося технологію укладання, використовуємо тільки якісні матеріали. Також важливе значення має паркетна хімія – грунтовки, клею, шпаклівки, лаки для паркету, гелі та олії. Наявність якісного обладнання і досвідчених майстрів дозволяє виконувати паркетні роботи якісно і обумовлений термін по всій Київській області.

Паркет, найкраще, укладати в тих приміщеннях, де Ви зможете підтримувати для нього нормальний волого-температурний режим, такою інформацією повні відгуки на сайтах! Наприклад, якщо приміщення дуже сухе, то це призведе до утворення щілин і проміжків між паркетом. Якщо вологість в приміщенні підвищена, то це призведе до розбухання паркету.

Знати все про укладання дубового, ясенового і букового паркету, може тільки майстер-паркетник. Сьогодні існує безліч видів укладання огрядного і масив паркету, що дозволяють створювати унікальний малюнок, але секретів по його монтажу дуже багато. Досвідчені фахівці укладають паркет після закінчення всіх робіт пов’язаних з водою, так як бували випадки затоплення паркету після укладання підлоги в Львові.

Як правильно підготувати підлогу до укладання паркету в Львові?

Перед тим, як почати роботи, потрібно прочитати відгуки оцінити якість підстави, він повинен відповідати трьом основним вимогам:

– Сухість. З відносною вологістю до 4-х відсотків.

– Рівність. Перепади висот не більше 2 мм на відстані в 2м.

– Чистота. Жоден вклей не буде триматися на старих покриттях.

Як правильно проводиться укладання паркету?

Хотілося б відзначити, що паркетні роботи краще всього проводити при температурі 18-23 ° С і відносній вологості 40-60%. Для підготовки підлоги до укладання паркету з дуба або ясена виконується гідроізоляція, після чого стяжка грунтується під клей, змащується клеєм під фанеру, лягає вологостійка фанера і змащується паркетним клеєм, після чого лягає сам штучний або масив паркет, виконується шпаклівка під лак, проводиться лакування, грунтовка і покривається 4-5 шарами лаку.

Краса і довговічність підлог з натуральної деревини досягаються за умови, що монтаж підлоги буде виконано якісно і професійно. Наші майстри мають великий досвід роботи по укладанню паркету в Львівській області. У нас є знижки в спеціалізованих магазинах Києва та інших містах України.

Існують різні технології укладання паркету!

Перша, це укладання дубового, ясенового або букового паркету на чорнову підлогу. Це найбільш простий і економічний варіант укладання купленого Вами в магазині паркету, у відгуках радять не економити на матеріалах. Даний вид укладання складається з паркетного клею на чорнову підлогу, фанери, паркетного клею на фанеру, паркету, шпаклівки і лакового покриття.

Друга, це укладання паркету на лаги. Даний варіант виключає вологі і брудні процеси і заощаджує Ваш дорогоцінний час, Такий вид укладання дозволить прокласти під підлогою будь-які види комунікацій. Також, з його допомогою, Ви зможете поліпшити звукоізоляцію і теплоізоляцію, заповнивши простір між лагами утеплювачем.

Третя, це укладання паркету на стяжку. Такий вид укладання використовується в тих випадках, якщо нерівність підлоги становить 2см і більш.

У будь-якому випадку, після якісного укладання та шліфування паркету, його зовнішній вигляд буде однаково відмінний.

Які є види укладання паркету в Львові?

Існують такі види укладання паркету: у розбіг (палуба), квадратами, ялинкою, плетінкою і фриз.

Разбежка ділиться на наступні види: симетричні, із зсувом паркетних плашок на 1/3 довжини або на 1/2 довжини; хаотичні – відсутність симетрії. Ялинка ділиться на прямі і діагональні. Квадрат ділиться на прямі і діагональні, прості (в’єтнамка) і складні (колодязь). Плетінка буває прямий і діагональної. Фриз – це декоративний елемент паркетної укладання, він обрамляє периметр паркетного килима, надаючи йому завершеного вигляду, згладжує конструктивні неточності або відступу від симетрії в приміщенні.

Стяжка підлоги. Одним з важливих моментів при укладанні купленого штучного паркету або масиву є наявність якісної стяжки підлоги. Оскільки якщо підлога вирівняний неідеально або його склад не має потрібної міцності, під питання ставиться і якість майбутнього паркету або ламінату, а ціна неякісної роботи – укладання паркету заново. Тому ми завжди якісно заливаємо основу підлоги і тільки потім рухаємося далі в укладанні лінолеуму і дошки для підлоги. Звичайно, укладання дошки підлоги навіть з дуба або ясен набагато простіше ніж укладання паркету, але технологія також необхідно дотримуватися. Це важливо знати, оскільки деякі майстри невідповідально відносяться до основи, що потім може призвести до тріском і деформацією.

Оскільки плашки і торці при укладанні паркету в Львові досить великі, необхідна попередня підготовка основи. Тільки непередбачені сезонні коливання рівня опадів можуть пошкодити незакрите покриття, але таке трапляється рідко, так як ціна дубової дошки починається від 100 гривень за метр квадратний. Неправильна температури і висока вологість призводять до псування матеріалу, з’являються тріщини, які призводять до істотної зміни геометрії художнього статі. У зв’язку з особливо масивної дошки з сосни і ясеня для правильного монтажу потрібна спеціальна технологія попередньої укладки, потрібні шурупи з антикорозійним шаром мідного покриття. Дерев’яні настили забороняється укладати на водні теплі підлоги без паркетного клею Ansercoll (Анцерколл). Але на електричні підлоги це практикується, оскільки вони не дають вогкість навіть з клеєм Bona (Бона) і мають можливість плавного регулювання температури. У наших магазинах можна купити спеціальну паркетну дошку, яка не допускає інтенсивне випаровування вологи, а це гарантія довговічності. Якщо незворотні зміни геометрії дубового бруса вже почалися, тоді необхідно оперативно викликати фахівців з різноманітністю інструментів і розмірів вставних деталей. Ширина плінтуса повинна бути пропорційною ширині площі кімнати, тоді ми можемо гарантувати відмінну теплоізоляцію.