Асоціація Професійних Паркетників

Ремонт і укладання підлог, продаж матеріалів Київ Україна

Ми надаємо послуги без вихідних, завдяки великому штату майстрів які можуть працювати позмінно. На спеціальних об’єктах можлива робота вночі – ресторани, офіси, державні установи та магазини, наприклад в  Києві в магазині Helen Marlen в Пасажі на Хрещатику працювали в ночі.

Багаторічний досвід роботи – гарантія якості!

Близько 100 замовлень на місяць і більше 1000 в році – дозволяє нам бути впевненими в своєму професіоналізмі і правильному підході до роботи. Ми завжди йдемо назустріч клієнту, працює реальна система знижок і гарантія по виконаним роботам і матеріалами при покупці у нас. Деякі наші роботи ви можите подивитися в нашій фотогалереї.

Основний напрямок роботи – укладання паркету і якісний ремонт паркету. Також ми надаємо професійні послуги укладання ламінату, оскільки дане покриття також користується попитом. У нас завжди в наявності і є весь спектр матеріалів і комплектуючих для виконання робіт «під ключ». Замовнику зручно купувати все з одних рук, також на наші матеріали доступні ціни та надається гарантія.

Ви можете на нашому сайті в розділі відгуки можете залишити свої коментарі і подивитися, що пишуть інші. Абсолютно кожен може залишити свій відгук, який відразу відобразиться на сайті.

Як з нами працювати?

За довгі роки роботи ми налагодили партнерські відносини з багатьма фірмами та підприємствами. Тому ми можемо рекомендувати їх як надійних і перевірених в роботі фахівців в наданні послуг по роботі і матеріалами.

Наші партнери в м Вишневе під Києвом займаються виготовленням якісних тротуарної плитки за доступними цінами. Тому якщо ви хочете прикрасити свій будинок, дачу або офіс красивою фасадною плиткою – вони Вам допоможуть. Вигідні умови виробництва облицювальних матеріалів, гнучка система скидів спільно з додатковими бонусами роблять покупку простий і швидкою.

Плитка на сьогоднішнім день є лідируючим матеріалом серед інших фасадних систем. Завдяки вишуканому зовнішньому вигляду, ефективному утепленню, довговічності і простоти в монтажі вони заслужено утримують лідируючі позиції на будівельному ринку Києва і інших регіонів України. Ви думаєте фасадні панелі дорого коштують? Це не так, ціна облицювання за даною технологією має ціну схожу зі звичайною штукатуркою «короїд», але практично у всіх відносинах перевершує її. Звичайно, за все якісне треба платити, хороший паркет з професійної укладанням теж коштує грошей, але він ніколи не зрівняється з дешевим лінолеумом.

Електрик на виклик затребувана професія в Україні, оскільки без його послуг не зробити підключення або ремонт проводки. Часто викликають майстер на будинок після виконання циклювання паркету і завершення комплексного облаштування квартири сайдингом. Досвідчений майстер оперативно і якісно замінить вимикачі, розетки, освітлення, проведе проводку … Оскільки кожну роботу повинен виконувати професіонал, будь то шліфування підлоги або монтаж фасадних панелей, замовники не економлять на кваліфікації. Якщо необхідно розвести освітлення в приватному будинку, то можна викликати відразу цілу бригаду.

Надіслати запит для співпраці