Клей паркетний Ansercoll Bona Київ Україна - Бескоштовна доставка

Клей паркетний Ansercoll Bona Київ

Завдяки прямим поставкам з Німеччини Bona і Польщі Ansercoll, власним складу і великим обсягам імпорту, ми реалізуємо однокомпонентні і двокомпонентні клею за найвигіднішими цінами в Києві.

Наші склади утеплені, що дозволяє підтримувати температурний режим для оптимального зберігання всіх наших матеріалів і паркетної хімії.

Доставка клеїв по Києву – БЕЗКОШТОВНО !!! (При замовленні від 10 банок).

Клей паркетний

Клей «Bona R-777»

  • Ціна за відро 7кг = 40 у.е.
  • Ціна за відро 14кг = 60 у.е.
Клей паркетний

Клей «Ansercoll»

  • Ціна за відро 13.5кг = 30 у.е.
  • Ціна за відро 23кг = 50 у.е.

Отримати консультацію

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей

Також можете задати своє питання у нас на сайті і ми обов'язково дамо на нього відповідь - Задати питання

Клея паркетні Bona R777 і Ansercoll, купити за оптовими цінами в Києві!

Вибір клею для паркету залежить від багатьох факторів. Якщо Ви вирішили укладати паркет, приклеюючи його на підкладку, то Вам потрібен міцний і якісний клей, який вирішить відразу кілька проблем: міцно прикріпити до основи плашки, не допустить проникнення вологи в різних позаштатних ситуаціях. Натуральний або штучний паркет, паркетну дошку неможливо укласти без якісної паркетної хімії, яка застосовується як на початковому етапі укладання паркету, так і при її завершенні, тобто при остаточній обробці паркету. Ми пропонуємо своїм клієнтам клею паркетні «Bona» і «Ansercoll».

Клея для паркету “Ansercoll” виробляються на основі високоякісних синтетичних смол. Клей “Ansercoll” використовується для приклеювання різних видів паркету до бетонної або дерев’яній основі. Застосовується для штучного та художнього паркету, і паркетної дошки. Має високу пластичність і не містить воду.

Клей для паркету «Bona» виготовляється понад 100 років, використовується для обробки паркетної підлоги. Історія компанії Bona почалася в 1890-х роках, коли Вільгельм Еднер відкрив магазин з продажу восків для дерев’яних підлог. Протягом всіх років Bona активно розвивалася і стала глобальною компанією, що має виробничі потужності в таких країнах як: Швейцарія, Німеччина і США, власні філії в 17 країнах світу і дистриб’юторів більш ніж в 50-ти країнах Європи, Північної Америки, Латинської Америки та Азії . Клея «Bona» виготовляються за унікальними старовинними технологіями, за допомогою древніх традицій європейської якості. Фахівці працюють в лабораторії постійно вдосконалюють технологію виготовлення даних клеїв, особлива гордість, це клей BONA R-777.

Клея «Bona» і «Ansercoll» не шкодять навколишньому середовищу, безпечні для здоров’я і не токсичні. Ці кошти просто незамінний з’єднання для паркету, мозаїки. Клея даних фірм виготовлені на базі модернізованого каучуку бутодіонового – стеаринової з добавкою каніфолі і екологічних розчинників. Вони містять натуральні компоненти, наприклад такий, як екстракт сосни. У процесі ремонту паркету без клею і стяжки не обійтися.

Паркетні клеї призначені для приклеювання традиційного паркету, паркетної мозаїки, паркету з екзотичного дерева на цементні і дерев’яні підстави. Тільки після якісної поклейки фанери можливе укладання паркету. Клеї паркетні «Bona» і «Ansercoll» чудово клеять важкі дерев’яні стелі, пробку, мінеральну шерсть, пінополістирол і тканину. Особливе призначення – склеювання паркету реагують на вогкість (бук, береза, граб, ясен). Такий двокомпонентний паркетний клей не порушує структури і забарвлення дерева, дуже добре заповнює, зберігає еластичність клеєних матеріалів, в колір близький до багатьох породам деревини.

Від правильного вибору паркетного клею залежить термін експлуатації Вашої підлоги і запорука успішно укладеного паркету. Застосування клею Bona або Ansercoll дозволяє робити укладання паркету прямо на підготовлену стяжку підлоги без погіршення надійності зчеплення двох поверхонь. При укладанні підлогових покриттів витрати на однокомпонентний клей для паркету становлять незначну частину від загальних витрат. Клеї Bona та Ansercoll визнані найкращими в світі серед аналогічної хімічної продукції, призначеної для роботи з паркетом. Дані клеї характеризуються високою якістю, а також довгим терміном експлуатації. Стяжка може бути зроблена під паркет, ламінат, лінолеум і ще багато варіантів підлог.

Корисна інформація про клею – технологія нанесення!

Чавунні ванни поступаються сучасним акрилових ванн по всіх параметрах. Навіть ванни Cersanit, Ravak і Kolo не завжди витримують конкуренцію з Українськими аналогами. Акрилові піддони мають ряд переваг і коштують дешевше, а ціна – дуже важливий параметр при покупці товарів в нашій країні. Кожен хоче заощадити важкою працею зароблені гроші.

Властивості адгезії для матеріалів з каучукових компонентів мають відмінності від поліуретанових наповнювачів. Тому краще купити паркетний клей в Києві у авторизованого партнера з надання необхідної технічної документації, сертифікатів якості з гарантійним талоном від виробника. В Україні великий попит на суміші Бона 777 вже багато років, всі майстри знають корисну інфорамацію про його якість і рекомендують своїм клієнтам, які в свою чергу продовжують далі естафету просування дану продукту на ринок будівельних матеріалів. Тісна співпраця з логістами робить процес покупки простою технологією, не вимагає розробки індивідуальних інстрекцій. Доставка здійснюється просто і швидко, відстань перестає бути проблемою для нас. Якщо раніше 100 кілометрів від Києва збільшувало ціну паркетного клею на 50 гривень, то зараз вартість подорожчання складає всього 20 гривень і не лякає замовників.

ON-Line питання та відповіді

Сергей Иванович 01.10.2019

Добрый день.
Нужен паркетный клей для фанеры Anserkoll и паркетной доски Bona R 777 г. Киев, общая квадратура для укладки полов 110 м2. Можете просчитать сколько нужно отдельно для фанеры и для паркетной доски.
С ув. Сергей Иванович. Киев

    Адміністратор 31.10.2019

    Клей паркетный Анцеркол 23 кг – 1480 грн ведро. По расходу нужно будет 7 ведер
    Клей паркетный Бона 14 кг – 1950 грн ведро. По расходу нужно будет 11 ведер

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!