Паркетна дошка Київ - продаж, укладання. Безкоштовна доставка!

Паркетна дошка Київ

Одним з видів натуральних підлогових покриттів є паркетна дошка в Києві. Приємна на дотик деревина має шляхетні й практичні властивості, при цьому виглядає дорого, створюючи тепло і затишок в будь-якому приміщенні, будь-то спальня або вітальня.

Конструктивно паркетна дошка буває 3-х шарова і 2-х шарова.

3-х шарова дошка являє собою 3 шари натуральної деревини:

– верхній (декоративний) шар як правило має товщину 4 мм. І є планки цінної породи деревини. Він захищений маслом або лаком який наноситься в заводських умовах.

– середній шар – це хвойна порода дерева.

– нижній шар – це фанера з хвойних або листяних порід.

Для забезпечення міцності волокна всіх трьох шарів розташовуються перпендикулярно відносно один до одного. Це ще потрібно і для того, щоб вся ця конструкція при зміні температурно-вологісного режиму в приміщенні не піддавалася лінійних розширень або звуженням. Тому у якісної паркетної дошки ніколи не з’являться щілини між планками.

2-х шарова паркетна дошка!

Двошарова паркетна дошка складається з двох шарів. Верхній (декоративний) з цінних порід дерева і нижній шар – це фанера виконує роль стабілізатора. Ця дошка після укладання в місті Київ може сміливо витримувати навантаження «теплої підлоги» і це при тому, що вартість двошарової дошки менше, ніж 3-х шарової дошки.

На відміну від штучного паркету трехслойную паркетну дошку можна укладати «плаваючим способом» на підкладку попередньо покладену на підставу, поєднуючи між собою «в замок» передбаченим в самій конструкції дошки. Другий спосіб укладання – це повне приклеювання дошки до основи застосовуючи клей.

При виготовленні двошарової паркетної дошки використовуються різні породи дерева (дуб, клен, ясен, горіх, мербау, венге і т.д.) завдяки чому можна отримати неймовірну кількість кольорових гам і відтінків, що дає можливість Вам самому створити гармонію в інтер’єрі Вашої оселі.

Завжди раді бачити Вас в нашому салоні «Wood-стиль» який знаходиться в місті Ірпінь Київської обл., Де все це можна придбати, а також отримати професійну консультацію і найголовніше гарантовану якісне укладання.

Отримати консультацію

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей

Також можете задати своє питання у нас на сайті і ми обов'язково дамо на нього відповідь - Задати питання

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!