Реставрація сходів Львів!

Реставрація сходів в Львові під ключ. Дерево – найбільш популярний матеріал для сходів в приватних будинках, котеджах, на дачах. Воно красиво і легко в обробці, виготовлені з дерева сходи при правильному догляді довговічні і радують око. Але іноді дерев’яні сходи потребують догляду і навіть реставрації. Ми пропонуємо таку послугу, як реставрація сходів в Львові і Львовській області, силами професіоналів і з використанням сучасних інструментів.

Коли пора замовляти реставрацію сходів?

Якщо вчасно звернути увагу на деякі ознаки, реставрація сходів в Львовській області обійдеться дешевше, та й термін експлуатації конструкції ви продовжите. Звертайтеся до нас у разі, якщо на щаблях видно сильні потертості і сліди механічної дії. Також, поширена проблема дерев’яних сходів – утворення щілин і тріщин, що відбувається через неправильне температурного і вологісного режиму в приміщенні, різких перепадів температури. Адже це не рідкість для будинків з автономним опаленням, коли люди відсутні, температура не підтримується, після повернення ж будинок протоплюється, що призводить до нерівномірного і швидкому прогріванню різних частин деревного масиву, пересихання – і, як наслідок, розтріскування.

Також, через часте використання або високих навантажень ступені можуть почати скрипіти, з’єднання ступенів з основою і огорожі розхитуються. Все це може привести до плачевних наслідків – сходи можуть просто почати розвалюватися стати причиною важких травм, якщо продовжувати нею користуватися. Не кажучи вже про втрату зовнішнього вигляду!

Наші послуги по реставрації деревянних сходів в Львові!

Фахівці нашої компанії усунуть дефекти, приведуть сходи в належний зовнішній вигляд. У разі руйнування сходинок ми розбираємо сходи, знімаємо рассохшиеся елементи і замінюємо їх новими і міцними. Те ж відноситься до дерев’яним огородженням. При виявленні зруйнованих або ослаблих деталей ми ремонтуємо те, що можна, або замінюємо ділянки, що не підлягають відновленню. При цьому, якщо старі елементи мали художній декор, ми відновлюємо його.

Якщо конструкція сходів не пошкоджена і є необхідність лише відновити її зовнішній вигляд, який постраждав від тривалого використання, ми проведемо реставрацію. Вона включає шліфовку ступенів, шпаклівку щілин, розтин лаком. Якщо поверхня забруднена на значну глибину, необхідна циклювання, в процесі якої знімається тонкий зовнішній шар. Після цього на поверхню ступенів наноситься грунтовка, а потім вони покриваються маслом або лаком.

Різновиди дерев’яних сходів і з чого їх виготовляють?

Поширені два типи сходових конструкцій: маршові і гвинтові. Маршові – це те, що можна зустріти в будь-якому багатоповерховому будинку. Сходи прямі, при необхідності на ній облаштовується поворот з сходовим майданчиком. Їх перевага – в можливості використовувати простір під сходами. До того ж, вони мають більш просту, надійну і дешеву конструкцію. Гвинтові сходи виглядає більш стильно, економить місце, але сама конструкція дорожче. При тому, що вона менш надійна за рахунок того, що основна опора для ступенів – тільки центральна стійка. Гвинтові дерев’яні сходи частіше вимагають ремонту і реставрації через особливості конструкції.

Найчастіше сходи виготовляють з деревини сосни. Це недорогий матеріал, але при цьому найменш якісний. Сосна порівняно недовговічна, хоча при правильному догляді зберігає міцність і зовнішній вигляд тривалий час. Більш міцна деревина у дуба, бука і ясена – такі сходи рідше вимагають ремонту. Якщо виникла необхідність провести реставрацію сходів в Львові і Львівській області, звертайтеся до нас прямо зараз!