Укладання ламінату Львів!

Укладання ламінату в Львові під ключ. Ламінат – зручне і надійне підлогове покриття, яке при правильному укладанні прослужить вам десятиліття. Укладання ламінату в Львівській області здійснюється досвідченими майстрами, швидко і з гарантією якості. Якщо ви хочете укласти ламінат самостійно, дамо вам кілька порад, як це зробити.

Перш ніж починати укладання, підготуйте поверхню. Вона повинна бути по можливості рівною, без перепадів висот більше 2 мм. Також покриття не повинно прогинатися під вашою вагою. Ідеальна поверхня для укладання ламінату – OSB-дошка товщиною не менше 30 мм або рівна цементна стяжка, заливний підлогу.

На будь-яку підставу необхідно укладати спеціальну підкладку, яка трохи пружної ламінат і забезпечує певну тепло- і звукоізоляцію. Вона продається в листах або рулонах там же, де і сам ламінат. Хорошим підставою під ламінат може служити також старий лінолеум, якщо його не хочеться видаляти і він досить рівний. В такому випадку ви вбиваєте відразу кількох зайців: економите час на видаленні старого покриття, а також гроші на покупку підкладки.

Подальша укладання ламінату вимагатиме від вас оцінити освітленість. Хоч в наших краях небо часто затягнуте, але при хорошому освітленні неправильно укладений ламінат буде відкидати на стиках тіні. Якщо ваші вікна знаходяться на одній стіні, найлогічніше стелити покриття планками перпендикулярно стіні з вікном. Крім того, таке розташування візуально розширить вузьку кімнату.

Способи укладання ламінату в Львові!

Перший спосіб – найпопулярніший, так як він простий, швидко здійснимо і не вимагає додаткових витрат. Окремі дошки укладаються так, щоб шип на одній дошці потрапляв в паз на інший. Біля стін дошки обрізаються під розмір і фіксуються плінтусом. Але такий спосіб підійде тільки для невеликих приміщень.

Другий спосіб, при якому ламінат укладається на клей, більш складний. В такому випадку укладання ламінату в Львові і області найкраще довірити професіоналам, оскільки наслідки помилки складно і дорого виправляти. Але такий спосіб підходить для приміщень площею понад 30 м2.

Як може виглядати ламінат?

У продажу представлено безліч різновидів ламінату. Найширше поширений класичний, з імітацією під дерево різних популярних порід: дуб, бук, сосна, вільха і т.д. На поверхні є помітний рельєф, відповідний такому в деревини, хоча відмінності все ж помітні. Ще один варіант – состаренное дерево, таке покриття підходить для відповідного інтер’єру в стилі кантрі, прованс і інших. Повна протилежність – ламінат під глянець. Він настільки гладкий і блискучий, що зустрічаються моделі, що нагадують текло або застиглу епоксидну смолу. Прекрасно виглядають в кухнях в стилі модерн і хай-тек.

Вибираючи ламінат, варто звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на заявлені виробником умови експлуатації, клас зносостійкості. На ринку найбільш поширений ламінат класів 31-34. 31 клас призначений для відвідуваних приміщень. Він добре підійде для спальні, якщо ви не використовуєте її як житлову кімнату, а також для комори або вбиральні. Клас 32 – золота середина, відповідна майже для будь-якого приміщення в будинку і для більшості офісів. Ну а 34 клас стелити в будинку немає сенсу, адже він використовується в місцях з високою прохідністю, наприклад, в коридорах поліклінік. Звертайте також увагу на лінійні розміри окремих дощок, враховуючи і товщину. Незайвим буде дізнатися заздалегідь інформацію про виробника.

Серед переваг ламінату – відносна дешевизна при відмінних експлуатаційних якостях (наприклад, він абсолютно не боїться вологи і води) і красивому зовнішньому вигляді, який він не втрачає десятиліттями. І звичайно, простота і швидкість укладання є важливим фактором. Наші майстри покладуть ламінат беськлєєвим способом в приміщенні площею 20 м2 всього за 3 години.