Укладання плінтуса Львів!

Укладання плінтуса в Львові під ключ. Плінтус служить для маскування місця стику стіни і підлоги, де після укладання підлогового покриття може залишитися щілина. Також плінтус притискає до підлоги лінолеум або ковролін при беськлєєвой укладанні. Під ним частину приховують комунікації – електричні дроти або виту пару (інтернет).

Укладання плінтуса в Львові області вимагає певної вправності і проводиться різними способами в залежності від обраного різновиду плінтуса і характеру стін і підлоги. Зазвичай плінтус кріплять до стінки, особливо якщо поверхня підлоги являє собою бетонну стяжку, а стіни цегляні. У разі дерев’яної підлоги, як іноді буває в приватних будинках, кріпити плінтус можна до нього. Для цього можна використовувати цвяхи або дюбелі. Крок між окремими точками кріплення становить 30-40 см.

Також отримав поширення спосіб фіксації плінтуса на рідкі цвяхи. Її застосовують в основному для дерев’яного плінтуса. Клей наноситься на задню частину рейки спеціальним пістолетом, після чого її притискають до стіни. Спосіб швидкий і недорогий, але демонтаж плінтуса без його руйнування стає неможливий.

Для плінтусів з МДФ і пластика використовують спосіб кріплення на кліпси. При цьому на стіну або на підлогу кріпиться несуча планка з кліпсами або окремі кліпси. Перевага такого методу в тому, що планка плінтуса залишається легкознімною, також на ній немає ніяких отворів від шурупів. Часто такі плінтуса виготовляються зі спеціальним жолобом для укладання дроти, і коли у вас виникне необхідність, плінтус легко зняти, укласти проводку і встановити на місце. Установка плінтуса в Львівській області на кліпси проводиться нашими майстрами швидко і з мінімальним рівнем пилу.

Які бувають плінтуси в Львові?

Історично першим і найбільш дорогим був і залишається дерев’яний плінтус. Він підходить для будь-якого підлогового покриття – лінолеум, ламінат, ковролін. Але частіше все ж його застосовують з натуральним паркетом або паркетною дошкою. Відрізняється натуральним зовнішнім виглядом, довговічний, хоча і боїться вологи. Вимагає ретельного вирівнювання стін на рівні підлоги. Зустрічається дерев’яний плінтус будь-якого профілю з вільхи, сосни, дуба та інших порід – на будь-який смак і гаманець.

Поширені також плінтуси з МДФ, тобто пресованих при високих температурах тирси. Поверхня готового виробу з МДФ шпонова з імітацією натуральної деревини і покривається захисним шаром. Такий матеріал не містить шкідливих смол, як ДСП, не боїться вологи і досить дешевий. Єдиний мінус – невисока в порівнянні з деревом і пластиком міцність на злам. Тому краще довірити установку плінтуса в Києві професіоналам. Найчастіше МДФ-плінтус кріпиться на кліпси.

Але найбільш широко поширений сьогодні пластиковий плінтус. Він є універсальним оздоблювальним матеріалом, відрізняється низькою ціною і відмінними експлуатаційними характеристиками. Пластик практично не вигорає, не жолобиться від води. Йому не страшні перепади температури і вологості. Сьогодні на ринку представлено безліч різновидів забарвлення і текстури, від суцільного однорідного кольору до імітації деревного малюнка.

Ще одна перевага пластикового плінтуса – простота установки. Він невибагливий до поверхні, так як невеликий вигин не викликає в матеріалі критичних напружень – пластик дуже еластичний. Його можна встановити на дюбелі або шурупи, а також на кліпси. Все частіше сучасні пластикові плінтуси роблять з виїмкою під проводку. Такий спосіб прихованого монтажу проводів позбавляє вас він необхідності проводити дороге і клопітка штробірованіе стін. Деякі плінтуси навіть оснащені обрезиненной стрічкою, що приховує жолоб для проводки. Завдяки цьому укладку і демонтаж проводу можна провести без зняття самого плінтуса.

Який би плінтус ви не вибрали – звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в якості роботи укладанню плінтуса пі ключ в Львові та регіоні.