Плінтус продаж і укладання в Києві - мдф, деревяний, пластиковий!

Плінтус Київ

Плінтус – це така дерев’яна планка, яка призначена для забезпечення плавного і не помітного переходу знизу між підлогою і стіною. Також плінтус дуже часто призначений для виконання деяких естетичних і перш за все, практичних функцій.

Ціни на дерев'яний плінтус

Назва
Од.Виміру
Вартість
Плінтус дубовий, висота 2.5 - 12см
м.пог
15 - 45 грн
Плінтус сосновий, висота 2.5 - 8см
м.пог
8 - 25 грн
Плінтус ясеневий, висота 2.5 - 10см
м.пог
10 - 40 грн

Ціни на укладку плінтуса з дуба, ясеня та сосни

Назва
Од.Виміру
Вартість
Висота 2.5 - 5 см
м.пог
10 грн
Висота 5 - 6 см
м.пог
15 грн
Висота 6 - 9 см
м.пог
25 грн
Висота 10 - 12 см
м.пог
40 грн

Отримати консультацію

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей

Також можете задати своє питання у нас на сайті і ми обов'язково дамо на нього відповідь - Задати питання

Дерев’яним плінтусом можна ті тільки обрамляти підлоги з елітного і дорогого паркету, але і підлоги зроблених з масивної дошки, підлог з лінолеуму і найбільш популярного на сьогоднішній день ламінату. У будь-якому випадку підлогу декорований плінтусом буде виглядати набагато естетичніше, красивіше і респектабельнее що вигідно підкреслить загальну атмосферу і дизайн кімнати. Лиштва буває не тільки дерев’яним, але також пластиковим і з алюмінієвого профілю який найчастіше використовується для косметичного закриття невеликого зазору між підлогою і стіною, а також він дуже зручний і практичний для захисту стін при вологій або звичайною прибирання, адже він не боїться вологи. Часто наші багато клієнтів використовують плінтус в якості самостійного декоративного вигідно що підкреслює дизайн кімнати елемента.

Дерев’яний плінтус проводиться нашими фахівцями з масиву дерева і шпони, який прийнято застосовувати для обрамлення різного роду покриттів для підлоги. На відміну від інших видів бруса, такі колоди виготовляються наступним шляхом, їх основа виготовляється з масиву вже улюбленими всіма тільки екологічно чистих сосни або їли. Наша компанія виготовляє шпон тільки із застосуванням якісних, найкращих і цінних порід. Однак найбільш дорогими є ті, які виготовляються з однорідного дерев’яного масиву, який кріпиться після циклювання паркету під Києвом. Основними достоїнств укладання дерев’яних плінтусів з дуба є їх дорогий вид, неперевершена краса і екологічна безпека. А якщо говорити про недоліки, то хотілося б відзначити його ціну, складність в установці і схильність до впливу вологи, втім це особливість виробів з натурального дерева.

Перед тим як купувати підлоговий плінтус, Вам обов’язково потрібно визначитися, навіщо він вам потрібен і в якій кімнаті буде знаходиться. У вітальні найкраще укласти дубовий, він яскравий і міцний, не зіпсує перше враження. Для спалень, необхідні більш спокійні тони, ми рекомендуємо купити лаги з в тон з ліжком з ясена або бука, ціни на нього доступні – від 35 гривень за погонний метр. Ну а кухня – це взагалі окрема історія, в ній багато вологи і часто потрапляє гарячий жир з сковорідок, який дуже складно отдерать. Найчастіше люди купують їх для того, щоб зі знижкою купити масивний паркет в магазині і приховати теплової шов. На стику між стіною і підлогою або часто наші клієнти купують плінтуса в якості декоративного обрамлення для кімнати.

Самим сучасні рішенням для офісних помищение є веніловие підлогу – він міцний і при цьому гарний. Підлоги Allure Floor зробили революцію в сфері укладання підлогових покриттів. Вінілові підлоги стали гідним конкурентом паркету і ламінату, за багатьма характеристиками навіть їх перевершують. Наша компанія пропонує вам плінтуса з таких популярних для виготовлення порід дерев, як дуб, ясен, вишня, бук, клен. Але найчастіше наші клієнти надають перевагу виробам з сосни. Плінтуса з сосни мають дуже хороші технічні характеристики, адже сосна це такий природний матеріал, який дуже міцний, екологічно чистий і стійкий до процесу розкладання. Прийнято вважати, що неповторний малюнок волокон сосни робить акцент на її естетичному властивості. До того ж, ціна на вироби з сосни значно нижче, ніж на вироби з інших порід дерева.

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!