Укладання паркетної дошки Львів!

Укладання паркетної дошки в Львові під ключ. Паркетна дошка – це різновид підлогового покриття, виготовлена ​​з дерева і складається, як правило, з трьох шарів. Верхній шар – декоративний шпон, він також захищає покриття від пошкоджень. Він виготовлений з твердих порід дерева – дуба, ясена, венге, бука – і має товщину 4-6 мм. Середній шар – безпосередньо деревина різних порід. Залежно від класу паркетної дошки, найчастіше це сосна або ялина. Нижній шар – фанерний, товщиною 2 мм. Він служить для запобігання деформації паркетної дошки.

Укладання паркетної дошки в Львів проводиться нашими фахівцями в стислі терміни і з гарантією якості. Для цього ми застосовує два основних способи: фіксований і плаваючий. Розповімо про них докладніше. Фіксований спосіб передбачає укладання паркетної дошки на клей. При цьому в якості підстави може бути обрана безпосередньо цементна стяжка, якщо ж вона недостатньо рівна, необхідно використовувати додатково листи фанери. Цей спосіб можна використовувати всюди, і тільки він підходить для приміщень великої площі.

Плаваючий спосіб полягає в тому, що паркетна дошка не фіксується на покритті підлоги, а лежить вільно. Окремі дошки з’єднуються один з одним за рахунок Шіпо-пазового з’єднання, при якому виступ на торці однієї дошки входить в поглиблення на торці інший. Такий спосіб простіше і дешевше, так як не вимагає використання клею. Також він має на увазі можливість простого демонтажу. Але при цьому плаваючий спосіб укладання паркетної дошки потребує попередньої укладанні додаткової амортизуючої підкладки. Він не підходить для приміщень великої площі, де з часом така підлога може «повести».

Як проводиться укладання паркетної дошки в Львові і Львівській області ?

Вам достатньо лише зателефонувати або написати до нас, щоб узгодити час. Наші фахівці проведуть всі роботи швидко і з гарантією. Роботи проводяться в такому порядку:

Підготовка підстави. Пол повинен бути очищений від сміття і пилу, вирівняний і висушений. Якщо укладання паркетної дошки проводиться безпосередньо на цементну стяжку, важливо нанести на неї спеціальну ґрунтовку, яка покращує адгезивні властивості клею і забезпечує гідроізоляцію. Коли грунтовка висихає, на поверхню підлоги наноситься спеціальний клей. Після цього укладається безпосередньо дошка.

Найчастіше використовується клейовий спосіб укладання на фанерне підставу, так як цементна стяжка рідко буває досить рівною. В такому випадку починають також з очищення бетонної основи, на яке потім кріплять в шаховому порядку з допомогою метизів фанерні листи. Після чого фанеру шліфують і наносять на неї грунтовку. І тільки після висихання шару грунтовки проводиться укладання паркетної дошки.

Плаваючий спосіб дещо відрізняється по порядку дій. Починають з очищення бетонної основи, але замість грунтовки на нього укладають плівку для гідроізоляції. Потім на плівку стелиться спеціальна підкладка товщиною 4-6 мм. Вона продається в рулонах або окремих аркушах стопками. Після цього паркетна дошка стелиться таким чином, щоб утворити безперервний покриття з Шіпо-пазової фіксацією окремих дощок. Біля стін покриття фіксується плінтусами.

Роботи повинні проводитися в теплому приміщенні, при температурі 18-24 С ° і відносній вологості від 40 до 60%. Підстава обов’язково має бути максимально рівним, що контролюється рівнем. Допустимі перепади в межах 3 мм, в іншому випадку підлогу з часом почне просідати. Якщо домогтися рівного підстави неможливо, практикують настил на лаги.

Цікавить професійне укладання паркетної дошки в Львові та Львовській області? Звертайтеся до нас сьогодні!