Циклювання ремонт паркету Львів!

Циклювання ремонт паркету в Львові в наш час користується великим попитом, судячи з відгуків в якості підлогового покриття величезною популярністю користується паркет. Адже паркетні підлоги були популярні у всі часи. Для того, що б паркет виглядав як новий, був відполірований і покритий лаком, мав гарний вигляд і солідно виглядав, його потрібно кожні 5 років реставрувати. Якщо паркет потьмянів і втратив свій вигляд, його потрібно обробити шліфувальною машиною. Якщо ж з’явилися подряпини, то вони легко ховаються шпаклівкою і шліфуються. Для того що б паркет блищав і мав природний вигляд, його потрібно приховати лаком. Ці процедури, також вбережуть ваш підлогу від розбухання, при контакті з вологою.

Які послуги Ви пропонує, які терміни виконання робіт?

Термін виконання робіт по циклюванні старого паркету залежить від обсягу замовлення, в середньому це 1 день, за межами Львова може бути і довше. Ми спеціалізуємося на всьому спектрі робіт по ремонту і реставрації паркету. Наші майстри якісно виконують ремонт пошкодженого паркету, переклеюють паркетним клеєм і шпатлюют пошкоджені ділянки. Далі йде циклювання і шліфування, щоб підготувати паркет до покриття лаком. Кінцевим етапом робіт є розтин лаком, вид лаку і кількість шарів нанесення залежить від потреб замовника. Наприклад, для Львівському магазин взуття ми наносили цілих чотири шари лаку. Ингода після сильного пошкодження замовники змушені укладати ламінат, так як на заміну паркету відсутні фінанси.

Що потрібно для краси і доглянутості паркетних підлог в Львові?

Для того щоб паркетні підлоги довгий час виглядав як новий, був красивим і доглянутим – йому потрібна циклювання. Циклювання паркету це процедура його відновлення, яка по суті нічим не відрізняється від шліфування паркету – зняття верхнього шару паркету і нанесення нового шару. Також це забивання тріщин і щілин, що утворилися в результаті зсихання дерева, заміна дощечок (при необхідності), шліфування лаку між шарами, повна лакування та інші роботи в Львові.

Як відбувається процедура ремонту паркету і паркетної дошки?

Спочатку виконується груба циклювання (це зняття верхнього пошкодженого шару), роботи виконуються під кутом 45 градусів у напрямку планок. Після чого стружка, яка зібралася, змішується зі шпаклівкою, замазують вади і дефекти підлог. Подальша робота проводиться дрібним наждачним папером уздовж планок. Після цього, паркет шпаклюють і покривають підлогу лаком. Бували випадки ремонту паркету у замовників через затоплення, через короткий час після укладання паркету, але це поодинокі випадки. У квартирах киян також часто доводиться робити ремонт і циклювання підлог після потопу.

В яких випадках потрібна реставрація і циклювання паркету Львів?

Реставрація паркету потрібно в наступних випадках: якщо на вашому паркеті з’явилися тріщини, подряпини, потертості, щілини, відколи, якщо з’явився неприємний скрип, утворилися нерівності і горбки якщо паркетні планки пересохли або розхиталися. Також на форумах пишуть відгуки, що часто причиною псування є контакт з водою, але частіше за все, люди звертаються до фахівців, в зв’язку з природним зносом паркету, яке в результаті призводить до потускнению і побледнению паркету.

Чи потрібно виїжджати з квартири на період ремонту паркету?

Ні, виїжджати не потрібно! Завдяки новим технологіям, паркетні лаки виробляються на водній основі, що робить їх нешкідливими для здоров’я, позбавляє їх запаху і прискорює процес висихання. Так, що Вам знадобиться звільнити тільки ту кімнату, в якій виконується реставрація паркету. Для цього потрібно винести всі меблі з кімнати і тому можна жити в цій же квартирі, тільки в іншій кімнаті.

Альтернатива паркету – статева дошка. Вона звичайно з естетичної точки зору часто недотягує до пакетної дошки, особливо якщо говорити про художній паркет. Але ціна дошки підлоги з сосни або модрини набагато менше, ніж ціна паркету, та й укладання коштує дешевше. Тому ми можемо побачити дані підлоги в багатьох приватних будинках і котеджах, серед багатьох інтер’єрів вона виглядає шикарно, відмінні відгуки про дизайн це підтверджують.

В процесі ремонтних робіт припадає закладати щілини, іноді з розмір доходить до одного сантиметра. Великі щілини навіть доводиться шпаклювати два рази, оскільки якщо наносити акрилову шпаклівку один раз в глибоку щілину, вона може просідати. Неодноразово в приватних будинках доводилося закладати такі щілини, яких квартирах ніколи не було. Ми використовуємо для великих щілин вітчизняну шпаклівку Ирком Київського виробництва, а Bona Mixx Fill з Німеччини для фінішної закладення дрібних щілин. Тому після нашої реставрації паркету – Ваш підлога виглядає як одне ціле.