Дошка підлоги Київ - продаж, укладання. Безкоштовна доставка!

Дошка підлоги Київ

Дошка підлоги в Києві на відміну від багатошарової паркетної дошки, дошка підлоги виготовлена ​​з цільного масиву деревини вищих сортів. Дошка підлоги не повинна містити таких вад, як великі темні сучки, отвори на місці випали сучків, тріщини, почорніння і т.д. матеріалом для виготовлення дошки підлоги служить деревина сосни, модрини, дуба, ясеня, венге, груші, тика. Цей вид підлогового покриття відрізняється високою міцністю і довговічністю, він безпечний і може використовуватися в спальнях і дитячих, володіє відмінними теплоізоляційними властивостями і приємний на вид і на дотик.

Отримати консультацію

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей

Також можете задати своє питання у нас на сайті і ми обов'язково дамо на нього відповідь - Задати питання

Основний вплив на характеристики дошки підлоги надає порода дерева. Так, модрина – дуже міцний і практично вічний матеріал, який не боїться вологи. Сосна, навпаки, відноситься до найбільш дешевим різновидів, тому що не відрізняється високою міцністю. Укладання дошки підлоги в Києві та області залежить також від матеріалу – соснову дошку укладати найпростіше. Деревина ж листяних порід більш щільна і міцна, відрізняється характерним (для кожного своїм) малюнком, текстурою і кольором. Підбирати деревину для дошки підлоги найкраще за фактом, виходячи із загального стилю інтер’єру.

Кедр з його рожевим відтінком підійде під класичні інтер’єри. Золотистий колір модрини оптимальний там, де не вистачає природного освітлення. Береза ​​створить враження монолітності статі за рахунок щільної рівної текстури. Малюнок і колір також можна поліпшити за допомогою просочень.

Інші характеристики дошки підлоги!

Укладання дошки підлоги в Київській області і Києві спрощується, якщо дошки будуть відносно короткими. Але велика кількість стиків погіршує зовнішній вигляд підлоги. Тому вибирати розмір потрібно, виходячи з характеристик приміщення. Ми говоримо про масивну дошку, виготовлену з цілісного шматка дерева. Зустрічається також зрощена дошка, виготовлена ​​з окремих шматків, з’єднаних в одну довгу. Такі дошки зазвичай дешевше. Вибирати їх варто, якщо завдання створення ідеального покриття не варто, оскільки місця зрощування все ж помітні, хоча на міцності це не позначається.

Розрізняють також шпунтові та нешпунтовие дошки підлоги. Перші мають на торцях з одного боку виступи, з іншого – пази. Укладання здійснюється шляхом фіксації виступів на одній дошці в пазах інший, подібно паркету. Нешпунтовие дошки підлоги просто укладаються встик одна до іншої і закріплюються за допомогою метизів на підставі.

Ще одне умовне розділення – звичайна і евродоска. Остання виготовлена ​​з більш якісної сировини, але найчастіше це визначення носить маркетинговий характер і не відображає реальних характеристик. Яке б покриття ви не підібрали, ми зробимо укладання дошки підлоги в Києві швидко і з гарантією.

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!