Лак паркетний Remmers - купити у дилера Києв Україна

Лак паркетний Remmers Киев

Ми займаємося прямими поставками паркетних лаків, грунтовок, затверджувачів і всіх необхідних добавок для поліпшення нанесення лаку на паркетні підлоги, сходи, дошки підлоги фірми Remmers.

В наявності є вся продукція, зазначена на сторінці, доставка здійснюється оперативно.

Строго дотримуються умови транспортування і зберігання, оскільки лаки і добавки сприйнятливі до морозів.

Ціни на всю продукцію фірми Remmers (Реммерс) конкурентноздатні завдяки більшим поставкам і відсутністю посередників. Знижки для постійних клієнтів та оптовиків.

Лак паркетний

Remmers H1043C-30

 • високоякісний паркетний лак на водній основі (з високим механічним навантаженням для житлових приміщень)
 • Цена 10 у.е/л
 • Тара - 25л
Лак паркетний

Remmers Aqua PL-413

 • високоякісний елітний поліуретановий паркетний лак на водній основі (надзвичайно стійкий, для офісних і житлових приміщень)
 • Банка 10л - 125 у.е
 • Тара - 10л
Лак паркетний

Remmers HG0001-6

 • грунтовка для всіх видів паркетних водних лаків
 • Цена 8 у.е/л
 • Тара - 25л
Лак паркетний

Remmers Aqua H-480

 • затверджувач для лаку Aqua PL-413
 • Банка 2л - 70 у.е
 • Тара - 2л
Лак паркетний

Remmers Verlaufsadditiv VP 20282

 • добавка для підвищення плинності (для всіх видів паркетних лаків на водній основі)
 • Банка 5л - 70 у.е
 • Тара - 5л
Лак паркетний

Remmers HFW3-023

 • матуюча добавка (для всіх водних лаків)
 • Цена 12 у.е/л
 • Тара - 25л

Отримати консультацію

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей

Також можете задати своє питання у нас на сайті і ми обов'язково дамо на нього відповідь - Задати питання

Лаки «Remmers» (Німеччина) є одним з провідних покриттів для підлоги вже більше 50 років. Забезпечує рівномірне порозаполненіє деревини та рівномірне покриття, що вигідно підкреслить структуру дерева, а також має стійкість до хімічних і механічних впливів. Лаки «Remmers» легко наносяться валиком або пензлем, наші клієнти в г. Киев віддають перевагу саме продукцію “Реммерс”. Також, хотілося б відзначити, міцність і природний колір даного лакового покриття. Лаки «Remmers» можна використовувати не тільки для покриття паркетних підлог, а й для внутрішньої і декоративного оздоблення приміщень, меблів, внутрішніх дверей і вікон. Такий лак додасть блиск деревині і передасть всю розкіш і красу дерева.

Лаки «Bona» (Швеція) – один з провідних світовий виробник покриттів для деревини, одна з перших компаній, яка ввела на світовий ринок лаки на водній основі. Перший лак «Bona» був проведений вченими з Стокгольма, на основі немодифікованої смоли сечовини. Висока якість лаків гарантується тестуванням і постійним розвитком продукції. В асортименті продукції представлені однокомпонентні і двокомпонентні лаки, шпаклівки, грунтовки, засоби по догляду за поверхнею і масла для підлоги. Лаки «Bona» мають високу стійкість до зношування, стирання, дряпання і впливів різних хімічних реагентів, також ці лаки відрізняються підвищеною міцністю. У наш час на ринку представлено безліч покриттів для деревини, але це ще не говорить про їх якість і надійність. Купуючи лак Bona (Бона), Ви можете бути впевнені в довговічності нового паркету після укладання або статі після ремонту (циклювання, шліфування, покриття лаком).

Особливості паркетних лаків Remmers, оптові ціни!

Вибираючи паркетний лак, перш за все, потрібно задуматися про те, що б він був екологічно чистим і гіпоалергенним. У нашій компанії представлені лаки на водній основі, оскільки, в їх склад не входять розчинники, вони еластичні, що дозволяє підлозі «дихати» після висихання. Ви можете підібрати найбільш відповідне Вашим смакам покриття, такі як глянсові, матові і напівматові.

Перевагами покритих лаком підлог (навіть після повторної циклювання і шліфування) є стійкість до вологи і миючих засобів; довговічність і зносостійкість паркету, оскільки лак утворює захисну плівку; блискучий і гладкий зовнішній вигляд, який довгий час зберігає колір натурального дерева; підкреслення природної структури дерева; захист від пожовтіння і від різних атмосферних впливів.

Для житлових приміщень краще вибрати однокомпонентний лак на водній основі або на основі розчинника, для комерційних приміщень в Києві найпопулярнішим є двокомпонентний лак на водній основі або однокомпонентний лак на водній основі. Лаки «Bona» і «Remmers» після циклювання та шліфування швидко сохнуть, не мають запаху і характеризуються надзвичайно економною витратою. Вибравши такий лак, він обійдеться Вам порівняно недорого, оскільки інші виробники навряд чи можуть зрівнятися з ними за якістю, надійності і безпеки.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам тільки найкращі матеріали для підлог після укладання паркету, від провідних світових виробників, які лідирують на ринку України та інших країн уже не одне десятиліття. Ми, перш за все, піклуємося про здоров’я своїх покупців. У нас Ви знайдете тільки екологічно чисті і нешкідливі для здоров’я продукти.

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!