Паркет художній - продаж, укладання. Безкоштовна доставка!

Паркет художній Київ

Художній паркет в Києві в принципі влаштований і виготовляється також як і штучний, тільки завдяки різним інсталяцій врізаним в планки в заводських умовах і на спеціальному обладнанні з використанням різних порід дерева ми отримуємо в подальшому загальну картинку нашого статі.

Укладаючи планки в різних напрямках, відносно один до одного можна отримати безліч варіантів малюнків. При цьому розміри планки можуть бути різної довжини і ширини і виконані з інших порід деревини. Укладаючи їх у певній послідовності, виходять повторювані елементи, які в цілому створюють загальний малюнок. Це і є художній підлогу.

Отримати консультацію

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей

Також можете задати своє питання у нас на сайті і ми обов'язково дамо на нього відповідь - Задати питання

Якщо при монтажі художнього паркету використовувати фриз або розетки (їх виготовити можна будь-якої конфігурації і різного кольору в залежності від застосовуваного дерева), то це вже є так званий палацовий підлогу. Технологічний процес укладання і подальшої обробки художнього та палацового паркету повністю ідентичний укладанні штучного паркету з єдиною відмінністю – клей повинен бути тільки 2-х компонентний.

У нашому салоні «Wood-стиль» який знаходиться в місті Ірпінь Київської обл. ми запропонуємо Вам безліч варіантів дизайнерських рішень аж до індивідуальних, а також весь необхідний комплекс якісних витратних матеріалів і паркетних робіт «під ключ» починаючи від підготовки підстави, монтажу фанери та укладання штучного, художнього та палацового паркету, 3-х шарової паркетної дошки, ламінату і вінілового статі.

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!