Як викликати сантехніка на дім в Львові?

У нас ви можете замовити таку послугу, як сантехнік на виклик в Львові. Багато чоловіків соромляться робити це і прагнуть заощадити, виконуючи всі або принаймні дрібні сантехнічні роботи своїми руками. Можливо, замінити лійку душу краще самому, нічого складного в цьому немає. Але будь-які більш кваліфіковані роботи краще довірити все ж фахівця. Адже в цій галузі немає малозначних деталей: будь-яка витік потенційно несе загрозу, в якому б місці вона не відбулася. Особливо «примхлива» в цьому відношенні гаряча вода, так як вона і більш агресивна по відношенню до матеріалів, і шкоди майну завдає більше.

Тому просто зателефонуйте нам за вказаним номером телефону і сантехнік на виклик в Львівській області і Львів погодить з вами час візиту і приблизний обсяг робіт. Ми також зробимо орієнтовний розрахунок вартості по телефону, проте точний розрахунок проводиться після огляду місця робіт.

Що ми робимо:

Ми робимо буквально все. Будь-які види сантехнічних робіт, починаючи з нуля і під ключ. Якщо ви будуєте будинок, йому буде потрібно власна система каналізації. Ми підключаємо до септика каналізаційні труби, робимо їх розведення по будинку, встановлюємо фекальні насоси і підключаємо окремі точки: унітази, ванни і раковини.

У питаннях водопостачання ви також можете нам довіритися. Від місця забору води – будь то магістральний трубопровід або свердловина – ми зробимо повну розводку. Встановимо і підключимо насосну станцію. Працюємо з трубами з будь-якого представленого на ринку матеріалу на вибір замовника, при необхідності консультуємо в питанні вибору труб і різної арматури. Якщо потрібно – купимо все необхідне за вигідними цінами, з гарантією і під сувору звітність.

Підключимо до водопроводу і налаштуємо будь-яке обладнання: проточні та накопичувальні бойлери, газові колонки, пральні машини, посудомийні машини, проточні фільтри будь-яких систем, джакузі. Після роботи наших майстрів вам залишиться тільки відкрити кран або включити пральну машину. Чи варто говорити, що будь-який сантехнічний ремонт ми також зробимо швидко і з гарантією.

А як з опаленням в Львові?

Головний біль всіх приватних будинків в Львові – автономна опалювальна система. Неправильно зібрана, вона стане джерелом проблем: повітряні пробки, нерівномірний нагрів, жаби, труби. Не біда, сантехнік на виклик в Києві та Київській області допоможе виправити таку ситуацію або не допустити її. Якщо ви будуєте будинок або повністю міняєте систему опалення – зверніться до нас. Ми працюємо з усіма типами котлів: газовими, твердопаливними, електричними. Також прокладаємо опалювальні труби і радіатори будь-якого типу, встановлюємо додаткове обладнання: теплові насоси, розширювальні баки, бойлери непрямого нагріву, редуктори, запірну і регулюючу арматуру. Якщо вам потрібно обслуговування системи опалення напередодні холодів, ми проводимо ремонт будь-якої складності, заміну теплоносія, чистку та профілактику всіх елементів.

Наші переваги: ​​досвідчені сантехніки широкого профілю; дотримання термінів, узгоджених з замовником; оптимальні ціни; ретельний комплексний підхід до кожного проекту, в тому числі підбір і закупівля матеріалів.