Укладання вінілової підлоги Львів!

Укладання вінвлової підлоги Львів широко поширена в силу їх невисокої вартості, простоти в експлуатації, широкої варіації кольорів і малюнків і довговічності. Укладання вінілової підлоги в Львові може бути проведена нашими фахівцями в найкоротші терміни. При належній вправності і наявності необхідних інструментів і витратних матеріалів укласти вінілову підлогу зможе кожен.

Вінілова підлога має досить складну структуру. Це багатошаровий «сендвіч», в якому кожен шар має свою функцію. Так, верхній шар захищає підлогу від ультрафіолету, який руйнує будь-які фарби. Саме це забезпечує вініловій підлозі збереження виду протягом довгих років. Глибше розташований прозорий вініловий шар, що захищає підлогу від механічних пошкоджень. Його товщина визначає клас зносостійкості матеріалу.

Також є декоративний шар, який відповідає за колір і текстуру підлоги, світловідбиваючий шар, армуючий шар для підвищення міцності. Далі – шар кварц-вінілу, який робить підлогу жорстким і витримує значні навантаження. Кварцовий пісок в суміші з полімерним пластифікатором створюють дуже міцний базис. Ще глибше розташовані шари скловолокна і підкладки з полівінілхлориду. З’єднуються шари «сендвіча» між собою методом гарячого пресування. Це максимальна кількість шарів, але в залежності від класу, їх може бути менше.

Яка буває вінілова підлога?

У магазинах представлені кілька різновидів цього підлогового покриття. Укладання в Львівській області нашими майстрами проводиться різними методами, в залежності від того, на якому типі ви зупинилися. Найбільш поширений вініловий ламінат – довгі окремі дошки, зовні дуже схожі на власне ламінат. Підходять для житлових приміщень і офісів.

Вінілова плитка на жорсткій або м’якій основі являє собою квадрати зі стороною 300, 450 і 600 мм, іноді зустрічаються інші розміри. Зустрічається також кварц-вінілова плитка, або просто кварц-вініл. Він більш зручний в роботі, так як для цього матеріалу вимоги до поверхні нижче, також його можна використовувати з теплими підлогами.

Клейовий вініл відрізняється способом укладання. Він кладеться на клей, а не встановлюється замковим способом. Ця процедура більш трудомістка і вимагає більш високої кваліфікації. Зате клейовий вініл підходить для великих за площею приміщень, в яких безклейове покриття може з часом зміщуватися.

Укладання вінілової підлоги в Львові проводиться з гарантією!

Якщо ви підібрали якісне покриття, воно прослужить вам десятиліття. Головне достоїнство вінілових підлог – їх стійкість до механічних пошкоджень, перш за все, стирання. Якщо підлога буде відчувати високі навантаження, наприклад, призначений для транзитного коридору, яким користуються тисячі людей – краще вибрати кварц-вінілове покриття. Склад підлоги надає йому найвищу міцність, і йому не страшні падіння важких предметів, перетягування меблів по поверхні, вплив жіночих підборів. Найбільш міцні підлоги відносяться до класу 43, їх можна встановлювати навіть в цехах і гаражах. А вироби 23-31 класів підійдуть для домашнього застосування.

Важлива також водонепроникність такої підлоги і його стійкість до води. Завдяки цьому вініл підійде для ванних кімнат і кухонь, а вироби вищих класів підходять для громадських пралень. Водонепроникність буде вельми до речі і в разі, якщо у вас ненароком прорвало трубу – так ви не затопите сусідів. Крім того, синтетичний вініл абсолютно не гниє і несприйнятливий до грибків, на відміну від паркету або палубної дошки. Ну і звичайно, при всіх своїх якостях вініловий підлогу ще і виглядає чудово, імітуючи натуральне дерево, камінь, керамічну плитку та інші матеріали.