Паркет штучний Київ - продаж, укладання. Безкоштовна доставка!

Паркет штучний Київ

Штучний паркет в Києві являє собою планки з цільної деревини різних порід дерева, такі як дуб, ясен, горіх, клен, Ґів’у венге, мербау і т.д. Планки мають довжину як правило від 250 мм. до 500 мм., шириною 50-70 мм. і товщиною 15 або 22 мм. При виготовленні планки, по всьому її периметру при обробці спеціальною фрезою виходить так званий «шип-паз» завдяки якому планки в процесі укладання з’єднуються один з одним. Монтаж штучного паркету в місті Києві необхідно проводити використовуючи спеціальний клей на фанеру. Фанера повинна бути заздалегідь куплена і покладена майстрами фірми на стяжку або дерев’яну основу методом її приклеювання з подальшим кріпленням використовуючи дюбель або саморіз. Товщина фанери перебувати в залежності від товщини паркетної планки. При 15 мм. паркеті достатня товщина фанери 9-10 мм., при 22 мм. від 12 і вище. Чим надійніше і міцніше буде виготовлена ​​«проміжна підстилка» тим довше без дефектів буде лежати штучний паркет.

Монтаж штучного паркету, планок можна виробляти уздовж стін або під кутом до них. Такі укладання називаються «пряма палуба» і «коса палуба». Також можна купити в Києві і укласти штучний паркет «ялинкою» або «шашкою». Після укладання послідовно проводиться процес шліфування, шпаклювання, грунтування, нанесення шару паркетного гелю і мінімум 2-а шару лаку або масла. В процесі лакування використовуючи барвники можна отримати будь-який відтінок і колір Вашого майбутнього підлогового покриття.

Отримати консультацію

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей

Також можете задати своє питання у нас на сайті і ми обов'язково дамо на нього відповідь - Задати питання

ON-Line питання та відповіді

Анастасия 26.07.2020

Добрый день! Подскажите, возможно ли вызвать на дом специалиста для оценки состояния паркета, его возможности реставрации и оценки работ?

    Адміністратор 04.10.2020

    Здравствуйте. Да сможем. Предварительно сбросьте фото на вайбер

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!