Ламінат Київ - продаж укладання. Бескоштовна доставка!

Ламінат Київ

Досить часто до нас звертаються з укладання ламінату, оскільки він є недорогим і простим в роботі матеріалом, наприклад ламінат з плінтусів в приміщення об’ємом 40 м.кв наші фахівці виконують за день в нормальному режимі, без зайвих зусиль і складнощів. Ми не приховуємо, що ламінат можна укладати і самостійно, але звернувшись до фахівців ви отримаєте якісну і оперативну укладку заощадивши свій час і сили.

Ми можемо Вам рекомендувати магазини – прямі постачальники ламінату в г. Киев, перевірених нашими майстрами в роботі і за доступними цінами. Це дуже важливо, тому що в разі покупки неякісного ламінату, що виділяються їм речовини можуть бути шкідливими для здоров’я, що особливо важливо в житлових приміщеннях.

Головним достоїнством ламінату є співвідношення ціни і зовнішнього вигляду. Ціни на ламінат в Києві залежать від його зносостійкості, фактури, товщини і багатьох інших факторів. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант. Хотілося б відзначити те, що під ламінат можна класти теплі підлоги і за ним легко доглядати.

Ціни на укладку ламінату

Назва
Од.Виміру
Вартість
Підготовка стяжки (пилосос і грунтовка 2 шари)
м.кв
10 грн
Укладання фанери
м.кв
25 грн
Шліфування фанери
м.кв
5 грн
Укладання ламінату (пряма палуба)
м.кв
35 грн
Укладання ламінату (коса палуба)
м.пог
45 грн
Монтаж плінтуса МДФ (на кліпси)
м.пог
25 грн
Монтаж плінтуса
м.пог
10 грн
Виїзд фахівця
-
безкоштовно

Отримати консультацію

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей

Також можете задати своє питання у нас на сайті і ми обов'язково дамо на нього відповідь - Задати питання

Купити і укласти ламінат – Київ і Київська область!

Якщо Ви зібралися укласти у себе вдома підлогу з ламінату, Вам обов’язково потрібно прочитати нашу інформацію. Ламінат – це багатошарова плита, що складається з водонепроникної підкладки внизу, плити ДСП або ДВП, шару паперу, що імітує дерево або інший матеріал, і верхнього шару з акрилової або меламіновою смоли. Цей верхній шар захищає покриття від подряпин.

Підготовка до укладання ламінату та матеріали. Перед укладанням ламінату потрібно підготувати основу – чорнову підлогу під нього, і переконається, що всі кути в кімнаті рівні 90 градусам. Всі нерівності підлоги можна прибрати чорновий стяжки, яка заливається за допомогою легких будівельних сумішей. Перед укладанням розпакований ламінат повинен хоча б одну ніч пролежати в тому самому приміщенні, де він буде експлуатуватися. Така температурна адаптація є необхідною умовою щільного з’єднання ламінату без його подальшого спучування, яке виникає при розширенні дощок в теплій кімнаті. Ламінат можна укласти на раніше використовувався в приміщенні підлогу, будь то бетон, лінолеум, паркет, дошки і багато інших тверді покриття. Кожен наступний ряд дощок необхідно зміщувати на половину довжини, це так звана обов’язкова «перев’язка». Хоч замки ламінату забезпечують досить міцне зчеплення, в разі необхідності, можливо значно посилити його за допомогою спеціального клею. У Києві досить часто доводиться виконувати укладку в специфічних місцях, де потрібна особлива якість і стійкість ламинатного покриття. Ви без особливих зусиль виріже необхідну вам деталь, використовуючи ножівку, оскільки ламінат придатний до розрізання. Відпилявши відсутній елемент, його обов’язково потрібно закріпити клеєм, навіть в тому випадку, якщо ви не використали клей для укладання попередніх дощок. Після укладання ламінату між стінами і дошками ламінату залишаться зазори і щілини, які ховаються плінтусом.

Найважливішим критерієм технології укладання ламінату плаваючим способом, є рівність підстави. Для початку необхідно переконатися, що неплощинність цементної стяжки підлоги не перевищує 3 мм на 1 м. В іншому випадку доцільно залити нову стяжку. Подальшим кроком технології укладання ламінату є пристрій пароізоляції і шумоізоляції. В якості ефективного пароізолятора використовується поліетиленова плівка з мінімальною товщиною 0,2 мм, її укладають поперек передбачуваного напряму ламінованих плит з нахлестом 20 см, а з’єднання склеюють. Для виключення скрипіння ламінату при ходьбі, влаштовується шумоізоляція зі спіненого поліетилену, повсті, пробки і інших матеріалів. Шумоізоляційна підкладка товщиною 2-3 мм укладається встик і скріплюється монтажною стрічкою. Наступним етапом є укладання ламінату. Укладання ведеться таким чином, щоб світло від вікна падало у напрямку довгої сторони пластини. Між стіною і ламінатом залишають зазор 10-15 мм за допомогою розпірних клинів.

Недоліками ламінату є те, що він страждає від вологи, а провести його ремонт, як наприклад циклювання паркету, практично неможливо. Старий ламінат, на відміну від паркету або паркетної дошки, неможливо відреставрувати, його обов’язково потрібно укладати на підкладку, інакше ваші сусіди знизу будуть постійно скаржитися на шум, а ви будете почувати холод від бетонних плит. Поетому багато заможних киян часто укладають паркет замість ламінату. Він звичайно в рази дорожче, але якість і дизайн у нього краще.

Але для тих, хто хоче безкомпромісно комфортна підлога, оптимальне рішення це кавролин прочитати більш докладно. Ми можемо Вам рекомендувати магазини, В яких Ви зможете купити його за доступними цінами. Він приємний на дотик, але нього дуже комфортно ходити навіть босоніж. Ніякої навіть найдорожчий і вишуканий ламінат не зрівняється по комфорту з килимовим покриттям. Але у нього є досить серйозні недоліки. Основним мінусом є в рази складніше прибирання, в порівнянні з гладким підлогою, його необхідно як мінімум пилососити, а в разі більш сильного забруднення також необхідно витерти щіткою з мильним розчином. А звичайні покриття необхідно тільки притертися вологою ганчіркою і все. Але через свого комфорту, килими можна часто побачити в Київських будинках і квартирах.

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!