Фанера вологостійка водостійка Київ - продаж укладання Україна!

Фанера ФК, ФСФ  Київ

Фанера для будівництва являє собою клеєну деревно-шарувату плиту. Найпопулярніші види фанери – вологостійка і водостійка, вони відрізняються рівнем просочення і клеєм. Зазвичай в Києві купують фанеру товщиною 10мм, 12мм, 15мм, 18мм – це самі ходові розміри. Пористий багатошаровий будівельний матеріал для підлог, який виготовляється на фабриці по вулиці Драгоманова шляхом склеювання спеціально підготовленого і обробленого маслами шпону з дерева. Кількість шарів шпону залежить від товщини і зазвичай йде непарне, на практиці застосовується три і більше шарів. Для підвищення міцності пресованого матеріалу, шари заливки прийнято накладати один на інший без пробілів. Щоб волокна деревини не виділяли смолу і були строго перпендикулярні потрібно їх складати паралельно попереднього листу. Також фанера товщиною 10мм – це один з найефективніших засобів для підготовки підлоги під укладку паркетної дошки або ламінату. Серед продуктів обробки дуба їх найпоширеніших і різних порід пиломатеріалів з України та зарубіжних країн. Вона дуже легка в роботі, міцна в експлуатації, має природний красивий вид та індивідуальний дизайн. Для покупців найголовніше це ціна фанери товщиною 12мм – від 52 гривень за метр квадратний в Україні. У роботі вона зручна, при правильній експлуатації і перевезення не створює проблем для вантажників. Простота в первинній обробці дає економію коштів, легко комбінується з іншими матеріалами в Київських складах на проспекті Правди. Для виконробів вологостійка фанера вигідніша ніж водостійка, не вимагає зайвих витрат часу і фінансових вливань.

Вона легко знаходить своє застосування в умовах значного і незначного перепаду температури, впливу вологи, а також будь-яких миючих засобів. Це є її величезним плюсом і цим вона вигідно відрізняється від цільної деревини. Залежно від якості поверхні і міцності, фахівці зазвичай поділяють фанеру на 3 види.

Ціни на вологостійку фанеру

Назва
Од.Виміру
Вартість
Фанера 10мм
м.кв
44 грн
Фанера 12мм
м.кв
52 грн
Фанера 15мм
м.кв
60 грн
Фанера 18мм
м.кв
68 грн

Ціни на водостійку фанеру

Назва
Од.Виміру
Вартість
Фанера 10мм
м.кв
64 грн
Фанера 12мм
м.кв
80 грн
Фанера 15мм
м.кв
102 грн
Фанера 18мм
м.кв
116 грн

Ціни на укладку фанери в Києві

Назва
Од.Виміру
Вартість
Укладання фанери на стяжку
м.кв
25 грн
Укладання фанери на лаги
м.кв
30 грн
Шліфування фанери
м.кв
10 грн

Отримати консультацію

Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей

Також можете задати своє питання у нас на сайті і ми обов'язково дамо на нього відповідь - Задати питання

Фанера 10мм, 12мм, 15мм, 18мм – ціни від виробника!

Нешліфована фанера застосовується для обшивки каркасних будинків, вона шліфується з одного боку і не вимагає видалення сучків. Водостійка фанера призначена для застосування всередині будівель, вона не боїться вогкості але при інтенсивному попаданні води псується. Водостійка фанера використовується всередині і зовні приміщень і будівель, не боїться навіть великої кількості води, відмінно витримує вогкість. Пресовані лаги використовують в тих випадках, коли необхідно опір агресивних середовищ, наприклад впливу хімічних речовин, морської води або кислотних розчинів. Вільхова і березова вагонка, яка облицьована плівковим покриттям, служить десять років. Наша міцна фанера купується в Україні за недорогою ціною і ідеально підходить для циклювання паркету в Київській області, найчастіше для чорнової підлоги використовується ламінована фанера. Ламінат і вініл – дуже міцні матеріали, це доведено науковими експериментами. Акрилові ванни Ravak можна купити в Ірпені дешевше, ніж в центрі Києва. Аналогічна ситуація склалася з вініловими статями – в передмісті вони дешевші. Можне ванни Cersanit і Kolo виживають за рахунок багаторічного досвіду продажу сантехніки, шліфовці паркету і укладанні дошки.

За призначенням архітектурної інспекції поділяють на такі розміри по ширині: від 10 мм  до 18 мм. За типом обробки ламінована структура ідеально виглядає на вологостійких плитах 18 мм, її ціна 68 гривень за квадратний метр. За зовнішнім виглядом фанера буває красивою або ж чорновий, все залежить від кількості тріщин. Якість швів визначається кількістю сучків на квадратний метр, їх повинно бути не більше 12 штук. Пухка поверхні зовнішнього шару шпону буває різних кольорів і видів фактури.

У порівнянні з іншими будматеріалами і паркетними клеями, опалубка володіє вагомими перевагами. Набагато менше щодо інших пиломатеріалів вона легко сохне і готується до монтажу. Старі плінтуса легко коробляться, нові балки добре розтягується при попаданні вологи в усі сторони світу. Листи 10 мм не так схильні до розтріскування, як 15 мм – тріщин наскрізь в них не буває, тому краще купити водостійку фанеру за доступною ціною, ніж листи з поганого зрубу. Панелі великих розмірів добре вкорочує сухий во, полегшує роботу реверсного обладнання і виключає поломку насосів. Необхідність виконувати сплачіваніе по швах відпадає, він добре згинається і тримає геометрію.

ON-Line питання та відповіді

Александр 04.11.2021

Продаете ли фанеру под паркет 10 мм. Какая цена? Нужно 22 листа

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!