Укладання ковроліну Львів

Укладання ковроліну в Львові під ключ. Ковролін може стати чудовою альтернативою лінолеуму і традиційним килимах. Але для цього важливо дотримуватися технологію. Укладання ковроліну в Львівській області проводиться досвідченими майстрами з дотриманням всіх умов. Ви можете здійснити цю процедуру самостійно. Але для цього важливо знати кілька принципових моментів. Так, для приміщень площею не більше 30 м2 укладка може бути вільною. А ось на значних площах доведеться укладати ковролін на клей. Те ж саме стосується приміщень меншої площі, але з великим навантаженням. Наприклад, в дитячій, де постійно граються діти, вільне укладання не рекомендується – ковролін просто зрушиться з місця, і на ньому утворюються складки, які згодом набудуть постійний характер. Також клейова фіксація показана для ковроліну з Стек гілок основою.

Чи не для всіх приміщень підходить ковролін. Він не буде доречний в кухні, у ванній, а також в приміщеннях з теплою підлогою через високу теплоізоляції матеріалу. Але прекрасно підійде для житлових кімнат, дитячих і прихожих. Ковролін з коротким ворсом доречний в офісі.

Перш ніж почати укладання ковроліну, забезпечте підготовку статі, тобто, вирівняйте його, щоб перепад висот не перевищував 5 мм. Старий паркет, який ви не хочете знімати, можна підготувати шляхом циклювання. Для роботи необхідний спеціальний ніж, який розрізає щільну тканину, не залишаючи зацепов, а також ролик для розкочування і витратні матеріали для фіксації. Все це можна купити, а можна довірити укладання ковроліну в Києві професіоналам, не витрачаючи зайвих грошей, часу і нервів.

Укладання ковроліну можна проводити вільним методом. В такому випадку ковролін просто лежить на підлозі, як килим, але закриваючи всю поверхню. Різновид такого способу укладання – стрейчинг, при якому ковролін укладається на двосторонній скотч. Ще один різновид беськлєєвой укладання – коли ковролін притискається по периметру плінтусом. Для великих приміщень використовується клейовий метод. Якщо вам необхідна клейова фіксація, найкраще, щоб укладання ковроліну в Київській області проводилася професіоналами, оскільки ймовірність помилки велика, а виправити її складніше.

Який ковролін є на ринку в Львові?

У будівельних магазинах представлені кілька видів цього матеріалу. Найбільш поширений тканий, виготовляють його так само, як і килим, переплітаючи джутову основу нитками пряжі, що додають ковроліну зовнішній вигляд. Тафтінговий дешевший, оскільки його виробляють методом прошивання основи ворсяной пряжею і проклеивания.

Голкопробивний ковролін доречно використовувати в офісах, так як на дотик він ближче до фетру, має короткий ворс, який не так сильно брудниться і збирає пил. Волокна, укладені на основу, обробляє голками спеціальний верстат, в результаті чого виходить досить щільне гладке покриття. І нарешті, флокированний – самий екзотичний. На синтетичне волокно впливають електричним струмом, вплавляючи ворс в основу з полівінілхлориду. Такий ковролін не боїться води і легко піддається чищенню, має високу зносостійкість.

Виділяють також кілька типів покриття:

  • Катлупи – об’ємне покриття, в якому чергуються петлі різної довжини, підійде для будинку;
  • Скролл – покриття, схоже на катлупи, але з великою різноманітністю ворсинок по довжині, завдяки чому має максимальний серед всіх типів покриття обсяг і відмінну зносостійкість;
  • Велюр – максимально гладке і слизьке покриття. М’який велюр краще брати для будинку, жорсткий, зі збільшеним терміном служби – в офіс високої прохідності;
  • Бербер – ковролін з великим ворсом, пухнастий і м’який, ідеальний для спальні, дитячої або вітальні;
  • Шегги – петлі великі, у верхній частині загострюються, створюючи враження неоднорідної поверхні;
  • Фризе – кучерявий, об’ємний ковролін для домашнього використання;
  • Саксони – це покриття з рівною зернистою структурою відмінно буде виглядати в офісі.