Новые фото 24.02.2016

Ужгород - циклевка ремонт и укладка паркета


Заботьтесь о Вашей машине тщательно! Содержите в чистоте Вашу машину для циклевки паркета читать дальше, чтобы смочь работать лучше и, увереннее. Следуйте Инструкции по обслуживанию и указаниям по замене инструмента. Регулярно проверяйте кабель и замените в случае повреждения только квалифицированным электриком. Периодически проверяйте удлинители и заме-ните их, если они повреждены. Держите ручки сухими, чистыми и свободными от масла и смазки.

АПП - Асоціація Професійних Паркетчиків

 

 

 
#4 КирилоМихайлович
Доброго дня, який лак підійде для паркету в кімнаті, в зоні інтенсивного зношування? Ви могли б приблизно зорієнтувати в ціні?

Кімната знаходиться в хрущовці, реставрація паркету (14 м2). Розумію, що потрібно подивитися на його стан тощо, проте +/- (наприклад, повністю зношений – стільки, середньої тяжкості – стільки).
 
 
#3 АППУжгород
Доброго дня.

В зоні інтенсивного зношування(в коридорах, в школах, в офісах) ми використовуємо двухкомпонентни й акриловий паркетний лак на водній основі RemmersPL 413, при нормальній правильній експлуатації його вистачає на 10-15 років. Ми вже з ним працюємо більше 6 років. Відгуки тільки хороші.
 
 
#2 ДарекУжгород
Добрий день. Чи працюєте ви в Ужгороді?

Потрібно відновити, поциклювати, шліфувати, заробити щілини, і частково заново підклеїти в районі 9-ти м2 і всі інші кімнати, їх у мене чотири, десь приблизно по 15-20 м2 кожна, покрити лаком на алкідній основі, щоб був дуже міцним, того що у мене маленькі діти і дві собаки (такси). Скажіть, будь ласка, чи існують такі лаки, щоб не стиралися, були довговічні.

Дякую. З повагою Дарек.
 
 
#1 АППУжгород
Доброго дня Дарій.

Лаки такі, щоб не стиралися, в природі не існують. Є просто більш стійкіші до стирання за рахунок другого компонента. При інтенсивній експлуатації їх може вистачити, якщо є маленькі діти і тварини, до 10-ти рокій.

З повагою АПП.
 

Написать запрос:

Защитный код
Обновить