Новые фото 24.02.2016

Львов - циклевка ремонт и укладка паркета


АПП - Асоціація Професійних Паркетчиків

Вітаю Вас. Я, керівник Асоціації Професійних Паркетчиків, звертаюсь до всіх наших клієнтів у Львові і у Львівський області: залишайте будь ласка свій відгук про проведені роботи нашими майстрами-паркетчиками (пунктуальність, швидкість, якість виконаних робіт, матеріали, інструмент и т.д). Нам важлива Ваша думка.

 

 

 
#8 elqvira71@gmail.comЕльвiра
Доброго дня.Мене цiкавить скiльки коштуэ консультацiя майстра щоб мiг пiд"iхати подивитись,пора дити що та як краще зробити та пiдрахувати вартiсть робiт з матерiалами.Заш арпаний дубовий паркет мiсцями зi вздуттям 42,5 м.кв. жила площа.вул.Клепа рiвська(поблизу Кракiвського ринку)
З Повагою,Ельвiра
 
 
#7 ЛьвовОстап
Добрый день.
У меня неделю назад как положили мастера штучный паркет, так как у них нет профессионально го оборудования по циклевки паркета хочу обратится к профессионалам, сколько времени нужно что бы можно делать дальнейшие работы, шлифовку и покрытие лаком и по времени, у меня частный дом на окраине Львова плюс минус квадратов 140. Сделаете мне пожалуйста коммерческое предложения на проведённые работы.
 
 
#6 evro-pol.ua@mail.ruАПП
По роботі, укладка і нарізка фанери 35 гр, укладка штучного паркету пряма палуба 90 грн, комплекс шліфування, тинькування щелин і потрійне покриття лаком на водній основі 85 грн.
 
 
#5 ЛьвівСергій Хоритонович
Добрий день. Мені потрібно положити в двух кімнатах штучний дубовій паркет, паркет вже купив, потрібно настелити фанеру на стяжку, паткет буде пряма палуба, пошліфувати і покрити лаком. Які у Вас ціни.
З повагою Сергій
 
 
#4 evro-pol.com.ua@mail.ruАПП
Світлана добрий день, ми користуемося виключно екологічними лаками на водній основі і стійкими до стирання провірені нашими майстрами часом. Весь комплекс робота з матеріалом 165 грн за м.2
 
 
#3 svetalev1975@in.uaCвітлана
Скажіть будьласка скільки буде коштувати щоб пошліфувати кімнату 17метрів і покрити лаком на водній основі. Якими матеріалами Ви користуетесь, і скільки часу займе, квартира находиться в центрі міста Львова. вул. Наливайченка
 
 
#2 evro-pol.com.ua@mail.ruАПП
Добрий день, повністю вся робота під ключ з матеріалом і частковою підклейкою ваших 15 паркетинок 175 гривень за метр квадратний.
З повагою АПП
 
 
#1 senkovamarina@gmail.comМарина
Добрий день. Я мешкаю у Львові мене цікавлять ваші ціни по реставрації старого паркету і частково заміна десь приблизно 10-15 паркетинок, розміри їх 50*300*15 паркет дубовий, скільки буде коштувать робота з матеріалом кімната 15,5 м.
З повагою Марина
 

Написать запрос:

Защитный код
Обновить