Новые фото 24.02.2016

Ивано-Франковск. Циклевка ремонт и укладка паркета


Избегайте царапин использовав шихся ранее фракций, сохраняя порядок зерна и пропускайте не более, чем один класс. Тщательно пропылесосьте пол после каждого ра бочего цикла. Очистите колеса машины перед каждым технологическим процессом реставрации доски пола. При пуске после замены нового шлифовального круга в областях низкой освещенности пространства необходимо взять первый номер агрессивного абразива.

АПП - Асоціація Професійних Паркетчиків

 

 

 
#6 СвітланаІвано-Франківськ
Доброго дня!

В квартирі старий паркет, майже всюди він відійшов від підлоги, скрипить, шатається.

На ньому наразі лежить ковролін.

Підкажіть, чи можливо і чи варто займатися відновленням такого паркету?

Орієнтовно років 20 як його клали.
 
 
#5 АППІвано-Франківськ
Світлана, доброго дня. Якщо Ваш паркет в доброму стані тобто що він тільки відклеївся від основи, його можна переклеїти а потім пошліфовати і покрити лаком. Переклейка робота 160 грн за м2 плюс клей по факту і комплекс шліфовка і покриття лаком 170 грн за м2.
 
 
#4 СергійБогданович
Доброго дня! Років за 20 паркет в кімнаті 20 м стерся, кругом щілини, в деяких місцях «гуляє», стяжка піском вибивається в місцях, де частіше всього ходили. Можна що-небудь зробити? Складіть, будь ласка, ціну і відправте мені на пошту.
 
 
#3 АППІвано-Франківськ
Косметичний ремонт можемо зробити вашому паркету, якщо є щілини, зашпаклювати паркетною шпаклівкою по кольору дерева, в тих місцях де паркет відійшов від стяжки, переклеїти. Основна робота по шліфовці і покриттю лаком з матеріалом 175 грн за м. Переклейка, робота з каучуковим польським клеем «Анцеркол» в залежності від стану стяжки 300-350 грн за м2.
 
 
#2 МаріяІвано-Франківськ
Скільки буде коштувати паркет і дошку?
Чи можна щось зробити із підлогою з дошки, яка скрепить і гуляє, щоб не робити нову?
 
 
#1 АППІвано-Франківськ
Укладання паркетної дошки на підложку 55 грн за м2 плюс плінтус 15 грн за м. п. А щоб підлога не скрипіла потрібно покласти фанеру 10 мм, ми вже робиои так багато разів.
 

Написать запрос:

Защитный код
Обновить